Description
9ct Yellow & White Gold 4mm Hoop Earrings
£251.46 – £330.31Price range: £251.46 through £330.31
9ct Yellow & White Gold 4mm Hoop Earrings
| Weight | 4.4 g |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 4 mm |
| Diameter | 40mm, 60mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 121.0 |
| Gauge | 4mm |
| Length | 40mm, 60mm |
Reviews
There are no reviews yet.