Description
9ct Yellow & White Double Hoop Earrings
£72.61 – £87.83Price range: £72.61 through £87.83
9ct Yellow & White Double Hoop Earrings
| Weight | 1.2 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 mm |
| Diameter | 21mm, 24mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow and White |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 113.0 |
| Length | 21mm, 24mm |
Reviews
There are no reviews yet.