Description
9ct yellow gold Stud Earrings claw-set with a 6mm solitaire square cubic zirconia stone.
9ct yellow gold Stud Earrings claw-set with a 6mm solitaire square cubic zirconia stone.
| Weight | 0.9 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 mm |
| Diameter | 7mm, 4mm |
| Pricing Type | PPP |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 127.0 |
| Width | 7mm, 4mm |
| Length | 7mm, 4mm |
Reviews
There are no reviews yet.