Description
9ct yellow gold 3mm round-tube twisted creole Hoop Earrings
£50.81 – £202.48Price range: £50.81 through £202.48
9ct yellow gold 3mm round-tube twisted creole Hoop Earrings
| Weight | 0.9 g |
|---|---|
| Dimensions | 16 mm |
| Diameter | 16mm, 21mm, 25mm, 30mm, 35mm, 45mm, 55mm, 65mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 125.0 |
| Gauge | 3mm |
| Length | 16mm, 21mm, 25mm, 30mm, 35mm, 45mm, 55mm, 65mm |
Reviews
There are no reviews yet.