Description
9ct yellow gold 3mm frosted twist creole Hoop Earrings
£45.48 – £102.33Price range: £45.48 through £102.33
9ct yellow gold 3mm frosted twist creole Hoop Earrings
| Weight | 0.8 g |
|---|---|
| Dimensions | 16 mm |
| Diameter | 16mm, 20mm, 25mm, 35mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 114.0 |
| Gauge | 3mm |
| Length | 16mm, 20mm, 25mm, 35mm |
Reviews
There are no reviews yet.