Description
9ct yellow gold 2mm polished elegant creole Hoop Earrings
£105.70 – £168.95Price range: £105.70 through £168.95
9ct yellow gold 2mm polished elegant creole Hoop Earrings
| Weight | 1.8 g |
|---|---|
| Dimensions | 45 mm |
| Diameter | 45mm, 65mm, 74mm |
| Pricing Type | PPP |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 124.0 |
| Gauge | 2mm |
| Length | 45mm, 65mm, 74mm |
Reviews
There are no reviews yet.