Description
9ct yellow gold 2.5mm round-tube twisted creole Hoop Earrings
£39.52 – £98.23Price range: £39.52 through £98.23
9ct yellow gold 2.5mm round-tube twisted creole Hoop Earrings
| Weight | 0.7 g |
|---|---|
| Dimensions | 13 mm |
| Diameter | 13mm, 20mm, 25mm, 30mm, 34mm, 43mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 125.0 |
| Gauge | 2.5mm |
| Length | 13mm, 20mm, 25mm, 30mm, 34mm, 43mm |
Reviews
There are no reviews yet.