Description
9ct Yellow Double Tubed Polished hoop Earrings
£51.80 – £80.57Price range: £51.80 through £80.57
9ct Yellow Double Tubed Polished hoop Earrings
| Weight | 0.9 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 mm |
| Diameter | 15mm, 20mm, 25mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 113.0 |
| Length | 15mm, 20mm, 25mm |
Reviews
There are no reviews yet.