Description
9ct Yellow Double Tubed Plaited Polished hoop Earrings
£139.80 – £168.06Price range: £139.80 through £168.06
9ct Yellow Double Tubed Plaited Polished hoop Earrings
| Weight | 2.4 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 4 mm |
| Diameter | 30mm, 35mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 116.0 |
| Width | 4mm |
| Length | 30mm, 35mm |
Reviews
There are no reviews yet.