Description
9ct yellow and white gold plain / frost creole Hoop Earrings
£63.64 – £86.78Price range: £63.64 through £86.78
9ct yellow and white gold plain / frost creole Hoop Earrings
| Weight | 1.1 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 mm |
| Diameter | 21mm, 25mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow and White |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 114.0 |
| Gauge | 3mm |
| Length | 21mm, 25mm |
Reviews
There are no reviews yet.