Description
9ct Yellow and White Gold Frosted Meander Greek Key Hoop Earrings 20mm. Fitted with classic snap down post for easy click-on.
£134.81 – £205.80Price range: £134.81 through £205.80
9ct Yellow and White Gold Frosted Meander Greek Key Hoop Earrings 20mm. Fitted with classic snap down post for easy click-on.
| Weight | 2.6 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 mm |
| Diameter | 22mm, 32mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow and White |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 117.0 |
| Width | 5mm |
| Gauge | 5mm |
Reviews
There are no reviews yet.