Description
950 Platinum Square Franco 2.10mm Pendant Chain
£522.35 – £791.95Price range: £522.35 through £791.95
950 Platinum Square Franco 2.10mm Pendant Chain
| Weight | 6.2 g |
|---|---|
| Dimensions | 16 mm |
| Chain Length | 16", 18", 20", 22", 24" |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Platinum 950 |
| Metal Colour | White |
| Gauge | 2.1mm |
| Length | 16", 18", 20", 22", 24" |
Reviews
There are no reviews yet.