Description
950 Platinum Rolo 1.30mm Pendant Chain
£291.03 – £365.86Price range: £291.03 through £365.86
950 Platinum Rolo 1.30mm Pendant Chain
| Weight | 3.5 g |
|---|---|
| Dimensions | 16 mm |
| Chain Length | 16", 18", 20" |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Platinum 950 |
| Metal Colour | White |
| Gauge | 1.3mm |
| Length | 16", 18", 20" |
Reviews
There are no reviews yet.