Description
JN Jewellery 925 SilverCZ Set Boxing Glove Ring
£22.64
Out of stock
JN Jewellery 925 SilverCZ Set Boxing Glove Ring
| Weight | 7.7 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6 mm |
| Pricing Type | PPP |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Metal Colour | White |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 219.0 |
| Finger Size Range | T-Z |
| Width | 14mm |
| Height | 6mm |
Reviews
There are no reviews yet.