Description
JN Jewellery solid 9ct yellow gold 10th Kruger size St George coin ring – this is Not a Sovereign coin.
£154.58
Out of stock
JN Jewellery solid 9ct yellow gold 10th Kruger size St George coin ring – this is Not a Sovereign coin.
| Weight | 2.7 g |
|---|---|
| Dimensions | 19 mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 160.0 |
| Finger Size Range | I-V |
| Width | 19mm |
Reviews
There are no reviews yet.