Description
925 Silver Pave CZ Set Half Sovereign Size Insert
£15.00 – £16.00Price range: £15.00 through £16.00
925 Silver Pave CZ Set Half Sovereign Size Insert
| Dimensions | 20 × 5.1 mm |
|---|---|
| Diameter | 20mm, 23mm |
| Pricing Type | PPP |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Metal Colour | White |
| Catalogue | Catalogue V11 |
| Page Number | 188.0 |
| Length | 20mm, 23mm |
Reviews
There are no reviews yet.