Description
9ct Yellow 3mm Wedding Band Style Hoop Earrings
£57.35 – £117.70Price range: £57.35 through £117.70
9ct Yellow 3mm Wedding Band Style Hoop Earrings
| Weight | 1 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 mm |
| Diameter | 14mm, 21mm, 28mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | Yellow |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 119.0 |
| Length | 14mm, 21mm, 28mm |
Reviews
There are no reviews yet.