Description
9ct Yellow & White Gold 3mm Hoop Earrings
£78.72 – £124.30Price range: £78.72 through £124.30
9ct Yellow & White Gold 3mm Hoop Earrings
| Weight | 1.3 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 3 mm |
| Diameter | 15mm, 20mm, 25mm |
| Pricing Type | PPG |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Metal Colour | White |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 121.0 |
| Gauge | 3mm |
| Length | 15mm, 20mm, 25mm |
Reviews
There are no reviews yet.