Description
JN Jewellery 925 Silver CZ Set Trilogy Signet Ring
£8.09
Out of stock
JN Jewellery 925 Silver CZ Set Trilogy Signet Ring
| Weight | 2.3 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 mm |
| Pricing Type | PPP |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Metal Colour | White |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 220.0 |
| Finger Size Range | L-R |
| Width | 4mm |
Reviews
There are no reviews yet.