Description
JN Jewellery 925 Silver Mum Ring Curb Shoulders
£15.75
Out of stock
JN Jewellery 925 Silver Mum Ring Curb Shoulders
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 mm |
| Pricing Type | PPP |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Metal Colour | White |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Page Number | 220.0 |
| Finger Size Range | L-R |
| Width | 8mm |
Reviews
There are no reviews yet.